NISSAN JUKE

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE COUPÉ CROSSOVER

 

KONFIGURATOR       DOSTĘPNE OD RĘKI

DO POBRANIA

CENNIK       DANE TECHNICZNE       BROSZURA

 

REWOLUCYJNY COUPÉ
Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny dach. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę.

 

 

 

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ

Aplikacje Apple CarPlay™ lub Android Auto™ umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza. Twój Nissan Juke może nawet działać jak mobilny hotspot Wi-Fi [4], umożliwiający podłączenie kilku urządzeń.

 

 

 

INSPIRUJĄCA TECHNOLOGIA

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility zapewnia zupełnie nowy poziom doznań podczas jazdy. W Nissanie Juke będziesz przemierzać kolejne kilometry z większą pewnością i w stałym kontakcie z otaczającym Cię światem.

 

 

 

 

 

 

PRZYSPIESZ BICIE SERCA

Usiądź wygodnie w sportowych fotelach, chwyć kierownicę wzorowaną na autach wyścigowych i przygotuj się na dreszczyk emocji. Dynamiczny silnik z turbodoładowaniem współpracuje doskonale z superszybką przekładnią DCT. Precyzyjne, zwrotne zawieszenie w pełni wykorzystuje możliwości mocnego i sztywnego podwozia. Jazda będzie bezpieczna oraz pełna emocji i wrażenie.

 

 

 

 

Stań się jednym z pierwszych kierowców ekskluzywnego modelu Nissan Juke Hybrid Premiere Edition.
Nissan Juke Hybrid Premiere Edition to pierwsza w historii hybrydowa wersja coupé crossovera Nissana Juke. Efektowna stylistyka i wyjątkowy hybrydowy układ napędowy – czego chcieć więcej.

 

SPERSONALIZUJ SWOJEGO NISSANA JUKE

Wersja N-Design oferuje całą gamę pakietów wykończenia wnętrza i stylizacji nadwozia. Od jasnych kolorów wnętrza z tkaniną Alcantara® i skórzaną tapicerką, po efektowne detale nadwozia w dwóch kolorach – możesz wykreować zupełnie wyjątkowego Nissana Juke.

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

 

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140420
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR.K.ŻYTKOWICZ. W. ŻYTKOWICZ. SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.