NISSAN TOWNSTAR KOMBI

KOMPAKTOWY VAN

Cennik silnik benzynowy       Cennik silnik elektryczny

 

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WSZYSTKICH ASPEKTACH TWOJEGO ŻYCIA
Od codziennych podróży po wyjazdy w góry. Nissan Townstar został stworzony do przygód. Odkryj przestronne wnętrze z wysokiej jakości wykończeniem i wygodnymi opcjami łączności, które zapewnią Ci rozrywkę i kontakt ze światem.

 

NAPĘDZANY PRZYSZŁOŚCIĄ
Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Elektryczny układ napędowy pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin, a wydajny silnik benzynowy spełniający normę Euro 6D wyposażono w tryb ECO, który pozwala obniżyć zużycie paliwa.

 

 

 

INTELIGENTNIEJSZY NIŻ PRZECIĘTNY VAN
Nissan Intelligent Mobility i technologie
Nissan Townstar wyznacza nowe standardy technologii. Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, opcje łączności i funkcje wspomagające kierowcę, zapewniają poczucie pewności podczas jazdy i wyższy poziom wrażeń.

 

 

 

 

ODKRYJ GAMĘ POJAZDÓW UŻYTKOWYCH  

 

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140420
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.