NISSAN WIKAR CZĘŚCI I AKCESORIA

Oryginalne części Nissana są gwarancją idealnego dopasowania, niezawodności, trwałości oraz bezpieczeństwa, a także wysoką wydajnością we wszystkich warunkach drogowych.

Oferujemy pełen asortyment oryginalnych części do wszystkich typów samochodów NISSAN: osobowych, dostawczych, terenowych. 

Wszystkie oryginalne części Nissana spełniają rygorystyczne specyfikacje dopasowania fabrycznego. Dzięki temu montowane części pasują doskonale a czas robocizny zostaje ograniczony do minimum.

Każda oryginalna część Nissana jest objęta roczną, 2- lub 3-letnią gwarancją (bez limitu kilometrów) – w zależności od rodzaju części. Ponadto gwarancja obejmuje robociznę, jeśli serwisowanie lub naprawa ma miejsce w stacji dealerskiej WIKAR.

AKCESORIA DLA TWOJEGO NISSANA

Odkryj, jak spersonalizować swojego Nissana. Możesz zmienić jego styl przy pomocy oryginalnych akcesoriów – np. nakładek na lusterka i felg ze stopów metali lekkich – lub maksymalnie wykorzystać oferowaną przez niego przestrzeń dzięki przydatnym schowkom.

SPERSONALIZUJ SWOJEGO NISSANA >>

GADŻETY

Dodaj niepowtarzalnego stylu swojemu codziennemu otoczeniu, korzystając z reklamowych produktów Nissana. Daj wyraz swojej samochodowej pasji, używając kubka Navara, nosząc bluzę Nismo lub pakując zakupy do torby GTR. W naszym butiku znajdziesz wszystkie codzienne gadżety – od pokrowców na telefon, przez koszulki, po parasolki i kapelusze. Dzięki nim możesz pokazać, że jesteś tak wysportowany jak GTR, tak innowacyjny jak Leaf i tak stylowy jak QQ – rozejrzyj się i wybierz ulubione produkty Nissana.

 

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140431
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.