NISSAN TOWNSTAR VAN

NAPĘDZANY PRZYSZŁOŚCIĄ

Cennik silnik benzynowy       Cennik silnik elektryczny

 

ZELEKTRYZUJ PRZYSZŁOŚĆ SWOJEJ FIRMY
Przy mniejszych kosztach eksploatacji w stosunku do pojazdu z silnikiem wysokoprężnym, elektryczny Nissan Townstar to dobre rozwiązanie dla firmy. Imponujący, łączny zasięg do 300 km, czyli najdłuższy w segmencie, pozwala pokonać nawet najdłuższe trasy w ciągu dnia, a bezemisyjny układ napędowy umożliwia dotarcie do wszystkich zakątków miasta. 

 

 

ZAWSZE SIĘ ZMIEŚCI
Dzięki optymalnym rozmiarom, parkowanie tego miejskiego vana będzie dużo łatwiejsze. Nissan Townstar jest lepszy pod każdym względem. Wydajność i ekonomiczność jazdy zapewniają dwa mocne i bardzo ekonomiczne układy napędowe.

 

 

ODKRYJ NOWY STANDARD
Nissan Townstar wyznacza nowe standardy w segmencie samochodów dostawczych. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, nowoczesne opcje łączności i technologie wspomagające kierowcę, które zwykle można znaleźć tylko w samochodach osobowych, zapewniają wyższy poziom wrażeń podczas każdej podróży.

 

 

 

KOMFORT I PRAKTYCZNOŚĆ
Przestrzeń do pracy, relaksu lub po prostu radości z jazdy
Wyjątkowa atrakcyjność wnętrza Nissana Townstar wynika nie tylko z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i ergonomicznej konstrukcji. Najnowocześniejsze opcje łączności zapewniają bezproblemową współpracę smartfona z samochodem oraz obsługę aplikacji, muzyki i wiadomości od współpracowników i klientów. Praktyczne schowki pomogą utrzymać porządek, kiedy Ty skupiasz się na swoim biznesie.

ODKRYJ GAMĘ POJAZDÓW UŻYTKOWYCH  

 

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140420
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.