ODKRYJ NOWEGO NISSANA X-TRAIL
ZOBACZ PREMIERĘ>>

Nowy Nissan X-Trail z napędem e-POWER.

CENNIK

Kto by pomyślał, że elektryfikacja może być tak ekscytująca? Nowy Nissan X-Trail wykorzystuje dwie zaawansowane, innowacyjne technologie, które w porównaniu z tradycyjnym silnikiem benzynowym zapewniają bardziej dynamiczną, cichą i oszczędną jazdę¹. Unikalna technologia e-POWER różni się od tradycyjnej hybrydy, ponieważ bateria ładowana jest przez silnik benzynowy i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Dostępna jest również opcja z technologią e-4ORCE 4WD, która zapewnia jeszcze większą kontrolę i stabilność jazdy.

Podróżuj w dobrym stylu Nissanem X-Trail nowej generacji.

Nowy Nissan X-Trail zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas każdej podróży. Smukłe reflektory LED, imponujący grill i muskularna przód sprawią, że wyróżnisz się z tłumu.

Miejsce na przygodę nawet dla siedmiu osób

Zapraszamy do przestronnego świata jakości, komfortu i praktyczności. Zabierz dzieci i nie martw się o kłótnie o to, kto ma najlepsze miejsce – w tym zelektryfikowanym, pięcio- lub siedmiomiejscowym SUV-ie znajdzie się wygodna przestrzeń dla każdego.

 

Technologie wsparcia kierowcy Nissana X-Trail: bezpieczniejsze podróżowanie z rodziną

Bezpieczeństwo i czujność to coś naturalnego za kierownicą nowego Nissana X-Trail. Dostępne w samochodzie systemy bezpieczeństwa wykrywają, ostrzegają i reagują na sytuację na drodze. Zaawansowana technologia ProPILOT1 czuwa nad Tobą podczas każdego manewru, na autostradzie i w mieście.

NISSAN X-TRAIL NOWEJ GENERACJI: Samochód rodzinny połączony z otoczeniem

Zupełnie nowy Nissan X-Trail to doskonały wybór na rodzinne przygody. Plan trasy możesz wysłać zdalnie do swojego samochodu. Podłącz swój telefon, aby zacząć korzystać z ulubionych aplikacji dzięki Apple CarPlay® i Android Auto™1. Odkryj atuty intuicyjnej nawigacji, system inforozrywki i inne funkcje na większym ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 12,3 cala.

 

 

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140420
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR.K.ŻYTKOWICZ. W. ŻYTKOWICZ. SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.