Autoryzowany dealer Nissan

Program Business Service Club (BSC)

Ford Polska oferuje specjalny Program Business Service Club (BSC), będący ofertą obsługi posprzedażnej skierowaną do Klientów Flotowych realizowaną w autoryzowanych Stacjach Obsługi Ford. Oferta BSC zapewnia profesjonalną opiekę serwisową pojazdom firmowym obejmującą serwis mechaniczny oraz obsługę powypadkową blacharsko – lakierniczą dla nowych pojazdów jak i już eksploatowanych.

Program BSC to rozwiązanie sieciowe gwarantujące jasno określone standardy obsługi  zapewniające mobilność użytkownika pojazdu oraz skuteczną i fachową pomoc w każdym miejscu Polski. Program BSC pozwala Klientowi flotowemu bezpośrednio uczestniczyć w procesie napraw i wpływać na optymalizację kosztów użytkowania floty.

Udział w Programie to bezpieczeństwo, wygoda i pewność korzystania wyłącznie z oryginalnych części i technologii naprawczych Forda. Tym samym BSC to bezstresowe użytkowanie floty samochodowej.

 

Skontaktuj się z nami

 

 • Serwis mechaniczny

 • Części i akcesoria

 • Naprawy powypadkowe

 • YOU+NISSAN

 • Rozszerzona gwarancja Nissan 5*

 • Umowa Serwisowa

  NISSAN WIKAR UŁATWIA SERWISOWANIE POJAZDU


  PROFESJONALNA KONSERWACJA
  Umowa serwisowa Nissana to zaplanowany grafik przeglądów pojazdu obejmujących wszystkie rutynowo sprawdzane aspekty techniczne oraz operacyjne, zgodnie z zaleceniami Nissana. To najprostszy sposób na zapewnienie Twojemu samochodowi profesjonalnej opieki, na jaką zasługuje.

  CAŁKOWITA KONTROLA WYDATKÓW
  Stała cena oznacza, że od początku wiesz, ile zapłacisz za konserwację swojego pojazdu.

  ZADBAJ O SWOJĄ INWESTYCJĘ
  Samochód regularnie serwisowany przez mechaników Nissana ma wyższą wartość w chwili sprzedaży.

  SPOKÓJ DUCHA
  Wszelkie działania objęte Umową serwisową są realizowane zgodnie z grafikiem serwisowania i z wykorzystaniem oryginalnych części Nissana. Pojazdy są serwisowane przez wyszkolonych mechaników Nissana, aby Twoje auto otrzymało troskę, na jaką zasługuje.

  WARTOŚĆ DODANA
  Gwarancja obejmuje konkretny pojazd, więc jest zbywalna. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż swojego pojazdu, szczęśliwy nabywca będzie mógł korzystać z tego samego poczucia pewności.

  JAZDA BEZ ZMARTWIEŃ
  W przypadku awarii lub wypadku oferujemy całodobową pomoc Nissan Assistance, dostępną w 40 krajach Europy.

   

  ZOBACZ CENNIK