NISSAN LEAF
W 100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD RODZINNY

 

 

KONFIGURATOR DOSTĘPNE OD RĘKI

DO POBRANIA

CENNIK

Dane techniczne   BROSZURA

 

POCZUJ ELEKTRYCZNĄ MOC
Nigdy nie zapomnisz pierwszego przyspieszenia Nissanem LEAF . 100% momentu obrotowego natychmiast wciśnie Cię w fotel, a przyspieszenie jest jednocześnie niezwykle intensywne i ciche. A potem tak jeszcze raz. I jeszcze. Bo każdy dzień będzie od teraz wyjątkowy.

 

 

ŁATWE ŁADOWANIE, TAK JAK CI WYGODNIE
Nissana LEAF można ładować na kilka sposobów. W domu, większość właścicieli korzysta z ładowania drugiego poziomu 240 V. W trasie? Szeroka sieć publicznych punktów ładowania oferuje również poziom drugi ładowania, przy czym coraz bardziej zwiększa się dostępność szybkich ładowarek poziomu trzeciego.ELEGANCKI DESIGN
Nowoczesny styl, którego wyrazem są ostre aerodynamiczne linie, charakterystyczny pływający dach i grill w kształcie litery "V" idzie w parze z zaawansowanymi technologiami Nissana LEAF.

 

 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

 

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140420
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.