NISSAN WIKAR UŁATWIA SERWISOWANIE POJAZDU


PROFESJONALNA KONSERWACJA
Umowa serwisowa Nissana to zaplanowany grafik przeglądów pojazdu obejmujących wszystkie rutynowo sprawdzane aspekty techniczne oraz operacyjne, zgodnie z zaleceniami Nissana. To najprostszy sposób na zapewnienie Twojemu samochodowi profesjonalnej opieki, na jaką zasługuje.

CAŁKOWITA KONTROLA WYDATKÓW
Stała cena oznacza, że od początku wiesz, ile zapłacisz za konserwację swojego pojazdu.

ZADBAJ O SWOJĄ INWESTYCJĘ
Samochód regularnie serwisowany przez mechaników Nissana ma wyższą wartość w chwili sprzedaży.

SPOKÓJ DUCHA
Wszelkie działania objęte Umową serwisową są realizowane zgodnie z grafikiem serwisowania i z wykorzystaniem oryginalnych części Nissana. Pojazdy są serwisowane przez wyszkolonych mechaników Nissana, aby Twoje auto otrzymało troskę, na jaką zasługuje.

WARTOŚĆ DODANA
Gwarancja obejmuje konkretny pojazd, więc jest zbywalna. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż swojego pojazdu, szczęśliwy nabywca będzie mógł korzystać z tego samego poczucia pewności.

JAZDA BEZ ZMARTWIEŃ
W przypadku awarii lub wypadku oferujemy całodobową pomoc Nissan Assistance, dostępną w 40 krajach Europy.

 

ZOBACZ CENNIK


 

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i umówimy dogodny termin wizyty

Masz pytania? Zadzwoń18 4140431
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.