WYJĄTKOWY PROGRAM ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Rozszerzenie standardowej gwarancji (3-letniej lub na 100 000 km) na dłuższy okres lub przebieg pozwoli Ci pełniej wykorzystać swojego Nissana (szczegółowy zakres obowiązywania oraz wyłączenia znajdują się w Umowie).

CAŁKOWITA KONTROLA WYDATKÓW

Gwarancja rozszerzona Nissana zapewnia spokój ducha po wygaśnięciu gwarancji podstawowej. Chroni Ciebie i Twój samochód przed kosztami nieoczekiwanych usterek mechanicznych i elektrycznych (szczegółowy zakres obowiązywania oraz wyłączenia znajdują się w Umowie).

Rozszerzona gwarancja jest ubezpieczeniem pojazdu na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Dostępność i warunki ubezpieczenia uzależnione są od wieku i przebiegu pojazdu.

ELASTYCZNOŚĆ


Gwarancja rozszerzona jest dostępna w wielu wariantach przebiegu i czasu. Gwarancję rozszerzoną można wykupić w dowolnej chwili przed wygaśnięciem gwarancji podstawowej.
Ponadto możesz wydłużyć okres lub przebieg przewidziany w bieżącej Gwarancji rozszerzonej. Zapytaj dealera Nissana o szczegóły.

WARTOŚĆ DODANA

Gwarancja obejmuje konkretny pojazd, więc jest zbywalna. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż swojego pojazdu, szczęśliwy nabywca będzie mógł korzystać z tego samego poczucia pewności.

JAKOŚĆ

Gwarancja rozszerzona Nissana daje pewność wykorzystania oryginalnych części podczas napraw wykonywanych przez odpowiednio przeszkolonych mechaników.

 

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i umówimy dogodny termin wizyty

Masz pytania? Zadzwoń18 4140431
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.