NISSAN SERWIS

NIKT INNY NIE ZADBA O TWOJE NOWE AUTO TAK DOBRZE JAK MY

PRZEGLĄDY I NAPRAWY

Nissan WIKAR zadba o doskonały stan twojego samochodu, aby służył ci przez wiele szczęśliwych lat
Pozostawiając Swój samochód w naszym serwisie, otrzymasz w standardzie spokój ducha.
Nasz personel to wykwalifikowani mechanicy, którzy służą Ci swoja wiedzą i doświadczeniem. Przeglądy i naprawy są wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów Nissan, przy użyciu oryginalnych części.
Mamy do dyspozycji wszystkie niezbędne narzędzia do serwisowania i napraw w przypadku awarii lub wypadku. W serwisie WIKAR dysponujemy najnowszymi technologiami i jesteśmy w stanie zaoferować właściwe rozwiązanie bez względu na sytuację.
Oddaj Swój samochód profesjonalistom i nie martw się o nic!

KONSERWACJA POJAZDU

Zgodnie z prawem każdy pojazd musi spełniać minimalne wymogi bezpieczeństwa.
Jeśli Twój Nissan ma [x] lat(a) lub więcej, będzie musiał przejść przegląd, aby zostać dopuszczonym do ruchu.Przegląd ma na celu upewnienie się, że auto jest w pełni sprawne, nie stanowi zagrożenia, a poziom emisji spalin nie przekracza dozwolonych norm. Pomożemy Ci nie tylko w umówieniu się na przegląd MOT, ale także wykonamy przegląd przygotowawczy, aby Twój Nissan zdał śpiewająco już za pierwszym razem.

ORYGINALNE CZĘŚCI NISSANA

Mamy dostęp do oryginalnych części Nissana, najlepszych dla samochodów marki Nissan i ich kierowców. Części te są takie same jak części oryginalnie montowane w fabryce, w której powstał Twój samochód. I pamiętaj: jeśli przyjedziesz swoim Nissanem na przegląd, uzyskasz bezpłatną pomoc Nissan Assistance na okres do kolejnego zaplanowanego przeglądu, nawet jeśli gwarancja Twojego samochodu dobiegła końca. Konserwacja i naprawy u dealerów Nissana z wykorzystaniem oryginalnych części są objęte 12-miesięczną gwarancją na części i robociznę.

GWARANCJA JAKOŚCI MARKI NISSAN

Troszczymy się o Twój samochód także w okresie pogwarancyjnym, aby mógł Ci służyć przez długie lata!

Nissan opracował gamę części przystosowanych do potrzeb starszych aut: Gwarancja jakości marki Nissan. Te niedrogie części wysokiej jakości zostały stworzone dla samochodów marki Nissan w wieku powyżej pięciu lat.

 

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i umówimy dogodny termin wizyty

Masz pytania? Zadzwoń18 4140431
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.