NISSAN QASHQAI Z NAPĘDEM e-POWER

Elektryzująca moc bez ładowania

 

CENNIK    OFERTY

 

 

Odkryj zelektryfikowane układy napędowe Nissana Qashqai
Nissan Qashqai jest oferowany w wersji z napędem na 2 lub 4 koła¹, z dwoma zelektryfikowanymi układami napędowymi: Mild Hybrid oraz e-POWER.

 

 

Poznaj unikalną technologię Nissana: e-POWER. Zupełnie nowy wymiar zelektryfikowanego napędu
Poczuj przyjemność prowadzenia elektrycznego samochodu. e-POWER to wyjątkowa technologia Nissana, dzięki której podróż po mieście jest bardziej cicha i ekonomiczna. Polega ona na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej.

 

Zachwycające rozwiązania
Rozgość się w fotelach ze skóry premium² z opcją masażu dla przedniego rzędu siedzeń. Jeszcze większa przestrzeń ładunkowa pozwala na różne sposoby adaptacji. Doświadcz przyjemności, której nie będziesz mógł się oprzeć.

 

 

Nissan Intelligent Mobility

Pakiet Nissan Intelligent Mobility⁴ zapewnia większą pewność siebie oraz łączność ze światem podczas każdej podróży. Dzięki niemu będziesz bardziej świadomy na drodze i uzyskasz wsparcie, kiedy będziesz go potrzebować.

Zobacz, która wersja będzie najlepsza dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby porównać różne wersje i znaleźć idealną dla siebie.

 

DOWIEDZ SIE WIĘCEJ

 

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140420
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.